Czy fronty drewniane w kuchni to dobry wybór ?

Fronty drewniane przeżywały swój wielki boom w latach 90, mimo że my lata te kojarzmy głównie z szalonymi latami 90. gdzie królowała elektryczna muzyka, na ekranach telewizorów pojawiały się boysbandy oraz girlsbandy, a w ekranach telewizorów można było zobaczyć seriale takie jak: „Beverly Hills 90210”, czy „Miasteczko Twin Peaks”, z przerwami na reklamy, gdzie pojawiały się takie modelki jak: Cindy Crawford i Naomi Campbell. Ale tutaj nie o tym. Różność, wykluczenia, próby kreowania własnej osobowości mocno wpłynęły na elementy popkultury, także tej kształtującej się w Polsce.  Bardzo często używamy sformułowania: ,, american dream ” i mówię tutaj w kontekście amerykańskich kuchni ( nawet tych z serialu) wielkich, masywnych, drewnianych kuchniach, gdzie zasiada cała rodzina. Czy to aby nie marzenie każdego, kto lubi relaksować się podczas przygotowywania potraw ?

Meble w stylu amerykańskim są nam dobrze znane jako producent frontów, wiemy jak istotną i ważną rolę spełniają fronty podczas aranżacji wnętrza. Dodatkowo od pewnego czasu mogę śmiało określić fakt, iż fronty drewniane oraz fronty fornirowane przeżywają swój renesans zupełnie jak Beyonce i  jej ostatnia płyta ,,Renaissance”. Niezmiernie cieszy mnie ten fakt, z uwagi na to, że fronty drewniane są naprawdę warte licznych aprobat. Przede wszystkim fronty drewniane są unikatowe, każda partia drewna, którą przetwarzamy jest inna.  Fronty drewniane są ponadczasowe, fronty te produkujemy w przeróżnych modelach, o bardziej lub mniej frezowanych elementach, ale zarówno jedne jak i drugie świetnie łączą się z prostymi minimalistycznymi, nowoczesnymi wnętrzami co sprawia, że dopełniają one najbardziej wymagające wnętrza dodając im klasy. Fronty drewniane mają swoją aurę, dobrą energie lasu, dzięki której czujemy się lepiej i jesteśmy szczęśliwsi. Fronty drewniane dają wyjątkowe właściwości wnętrzom, ponieważ drewno wykorzystuje ciepło, naturalność i elegancję w swojej przestrzeni.

Drewno w aranżacji wnętrz ma wiele zalet zarówno praktycznych jak i wizualnych. Na naszej stronie dostępnych jest bardzo wiele modelów frontów oraz elementów dekoracyjnych z drewna takich jak: witrynek, witrynek szpros, pilastrów, czy listw wieńczących dekoracyjnych.

 

Znajdź nas na instragramie

instagram zdjęcie 1
instagram zdjęcie 2
instagram zdjęcie 3
instagram zdjęcie 4