REALIZACJA KUCHNI PANI SYLWII – fronty drewniane

REALIZACJA KUCHNI -fronty drewniane. Krótka fotorelacja z pięknego wykończenia domu Pani Sylwii.

Poznając każdego Klienta staram się poznać jego historię, a także dopasować meble do jego potrzeb. Głęboko wierzę w to, że piękne wnętrza zaczynają się od stylowych frontów. To co nam w duszy gra zawsze może akompaniować przy tworzeniu aranżacji meblowej.

Z Panią Sylwią już na pierwszym pomiarze złapałyśmy wspólne flow. Ponieważ obie uwielbiamy gotować. Po wspólnej wymianie przepisów na sok z czarnego bzu wiedziałam, że jej kuchnia nie tylko musi być piękna. Ale również elegancka tak jak Pani Sylwia, oraz praktyczna ze względu na jej kulinarne kompozycje. W tej kuchni ciągle toczy się życie. Jest ona przestronna, z dużymi oknami, powierzchnia wspólna z salonem oraz antresola. Sprawiają, że powierzchnia tych dwóch pomieszczeń wydaje się być ogromna.

Do aranżacji tej kuchni wykorzystaliśmy fronty drewniane. Charakteryzują się prostym ramiakiem z delikatnym przefrezowaniem oraz płyciną wybraną./ wklęsłą.  Fronty te zostały polakierowane w kolor  RAL 9003 jest to ciepły mleczny odcień koloru białego. W kuchni nie mogło zabraknąć wyspy. Jest to duża wyspa w centralnym miejscu serca domu. Została wykonana w lakierze RAL 7024. Dzięki czemu jest eleganckim uzupełnieniem całej aranżacji. Dodatkowo posiada dwie eleganckie nóżki, które podkreślają jej stylowy wzór.  Jak w każdym utworze muzycznym występuje koda. Tak i tutaj całość aranżacji zwieńczyliśmy granitowym blatem. Granit jest bardzo twardy. Odporny na wstrząsy mechaniczne, takie jak zadrapania czy uderzenie. Jest to idealne rozwiązanie do kuchni, gdzie często pracujemy z nożami i innymi narzędziami.

Kuchnia powstała przy współpracy z firmą Więcpol , która zajęła się wykonaniem i realizacją owej zabudowy meblowej. A także dostarczyła funkcjonalny sprzęt AGD.  DZIĘKUJE-REALIZACJA KUCHNI – fronty drewniane.

DSC01658-2
DSC01663-2
DSC01674-3

Znajdź nas na instragramie

instagram zdjęcie 1
instagram zdjęcie 2
instagram zdjęcie 3
instagram zdjęcie 4